BEZPŁATNY INTERNET WI-FI

Rodzinny

Rodzinny hotel położony w spokojnym podwórzu (lub campiello), tuż przy zgiełku najpiękniejszego i najbardziej urzekającego miejsca centrum Wenecji: San Marco. Ten wspaniały szczyt elegancji i przytulności jest jednym z najbardziej czarujących hoteli czterogwiazdkowych w sercu tego pięknego miasta.

Serdeczność

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w przemyśle turystycznym rodzina Dal Borgo dodaje nutę osobistą do uprzejmości i doskonałego serwisu jakiego oczekują goście hoteli czterogwiazdkowych i o wyższym standardzie w tak słynnym i zapierającym dech w piersiach mieście.

Ciepła Atmosfera

Hotel Al Codega Wenecja, mimo że otwarty dopiero w 2006 roku, stanowi wierzchołek osobistej historii rodziny w biznesie hotelowym, co daje gościom gwarancję najlepszego serwisu, najnowocześniejszej wygody oraz ciepła i atmosfery zupełnie wyjątkowej w dzisiejszym pełnym konkurencji świecie turystyki.

Wideo

Możecie rzucić okiem na wnętrza naszego hotelu dzięki naszej nowej Wideo Hotelu Al Codega Wenecja.

W CZARUJĄCEJ
DZIELNICY SAN MARCO

welcome

Położony na Corto del Forno Vecchio w czarującej dzielnicy San Marco, Hotel Al Codega znajduje się w odległości spaceru od wszystkiego co Wenecja ma do zaoferowania: bajecznego Ponte Rialto, Piazza San Marco i kościoła Santa Maria dei Frari, a także najsłynniejszych teatrów i muzeów miasta.

Gdybyście chcieli udać się jeszcze dalej, transport wodny na Canale Grande znajduje się tuż za rogiem, oferując Wam masę ekscytujących rzeczy do obejrzenia.

NEWSLETTER I DYSKONTO

Dolacz do naszej listy mailingowej, aby otrzymac kod rabatowy Natychmiast Exclusive i byc na biezaco z naszych tanich przerw okazja!

uparrow