ÜCRETSİZ İNTERNET WI-FI

Aile Tarafından Işletilen

Bulunan en güzel aile tarafından işletilen otele yakın Venedik'in en işlek sessiz avlu konumu kalbinde, (ya da Campiello): San Marco Meydanı. Barış ve zerafet Bu muhteşem cennet büyük bir şehrin göbeğinde en büyüleyici 4 yıldızlı otel biridir.

Samimiyet

Turizm sektöründe uzun yıllar deneyimi sayesinde, ay Borgo ailesi çok ünlü ve güzel bir şehir chic bir 4 yıldız için yüksek beklentilerinin ötesinde ve zarif hizmet kişisel bir dokunuş ekleyin.

Sıcak Atmosfer

Büyük Rialto Köprüsü, St. konum işareti ve Santa Maria dei Pradesh Methodist Church de: San Marco Corto Del büyüleyici bir ortamda Forno Vecchio bulunan Hotel Al Codega Venedik (veya yüzme) tüm önemli turistik çok kısa bir mesafe en ünlü tiyatro ve müzeler. Nereye daha heyecan verici bir deneyim görmek yaşamak istiyorsanız yapabileceğiniz bir çok şey, bir kanala (Büyük Kanal) üzerinden denize gidebilirsiniz.

Video Turu

Şimdi bizim yeni Hall Hotel bir fikir edinebilirsiniz Venedik Hotel Becher videoyu ziyaret edin.

ŞİRİN BÖLGESİNDE
SAN MARCO

welcome

Hotel Al Codega 2006 yılında açıldı ve otel sektöründe aile tarihinin doruk noktası oldu. Yani, bizim misafirler bu gün dünyada turizmin rekabet sıcak çok nadir gelen en iyi hizmeti garantilidir.

HABER BÜLTENLERI VE REDÜKSIYON

Hemen sizin Exclusive Indirim Kodu almak ve Ucuz pazarlik sonlari ile güncel tutulmasi Mail listemize katil!

uparrow